מרזבי נחושת

מרזבים לגגות

עליית גג

עליית הגג זהו אחד האיזורים החשובים ביותר במבנה הבית. פרט לאיטום הגג עצמו, יש לדאוג לניקוז טוב עד כמה שניתן של המים. ככל שפחות מים עומדים יהיו על הגג, כך עליית הגג תהיה מוגנת יותר. המנגנון המסייע בניקוז יעיל של מים הם מרזבים. המים מתנקזים אל התעלות ומובלים לתוך צינורות המרזב המובילים אותם לחצר או לרחוב. המרזבים הם חלק בלתי נפרד מגג הרעפים ומעליית הגג. בנוסף לאיטום הגג, המרזבים עוזרים גם באיטום הקירות בכך שמונעים ספיגה של מים בקירות.
חשוב מאוד שהתקנת המרזבים תהיה טובה ותעשה את העבודה. התקנה שלא תתבצע כראוי, תפגע בתהליך ניקוז ולכן גם באיטום עליית גג הבית.
מרזבים לגגות ניתן ליצור מחומרים שונים. יש לזכור שתכליתם של המרזבים היא לנקז את המים, כך שחשוב מאוד שהחומר ממנו עשויים המרזבים יהיה עמיד במים. ישנן לא מעט מתכות כגון אל חלד או סוגי עץ מעובדים שלא נהרסים כתוצאה ממגע עם מים. מתכת קלה היא אולי החומר המושלם להכנת מרזבים, משום שהיא קלה ולא מחלידה. ניתן להכין מרזבים גם מבטון, אך זה נדיר יחסית.
 
חברת פוקס משה פחחות תבצע התקנה מקצועית של מרזבים לגג הבית כך שתותאם בצורה מושלמת לכל לקוח.
 
חברת פוקס משה מתקינה גם דיפלקטורים ליציאות של ארובות ולאוורור:

850-1     851


רח' משק 55, נווה מבטח 79850  טל: 08-8570555  טלפקס: 08-8574084  נייד: 053-7415832  דוא"ל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

הצהרת נגישות

צור קשר