מרזבי נחושת

מרזבים לגגות

מרזבים לגגות

גגות הם חלק מאוד מרכזי וחשוב בבית שלנו. גג דולף יכל לגרום נזק רב בפרק זמן קצר יחסית וישנו קושי רב בביצוע תיקונים פשוטים בגג לאחר התרחשות הדליפה, ולכן פעמים רבות לאחר שנגרם נזק לגג ולא ניתן להחזירו למצב הקודם שלו תתקבל המלצה מבעלי מקצוע להחליף את הגג כולו.המלצה זו מתבצעת גם מהסיבה שרבים מבעלי המקצוע  מהססים לתקן את הדליפה שכבר קיימת כיוון שבמידה ותיווצר דליפה נוספת בגג  חודשיים לאחר התיקון עשויים להרגיש חייבים בתיקון נוסף למרות שהדליפה לאו דווקא נוצרה עקב הבעיה שנפתרה על ידם קודם לכן.
 
חשוב להבין שאיתור הבעיה בגג יכל לקחת זמן אפילו שמדובר בבעל מקצוע והחלפת הגג נעשית בעלות גבוהה מאוד ולא תמיד כדאי לבצע את הדבר.
 
חברת משה פוקס פחחות מבצעת תיקון נזילות בגגות בצורה היעילה ביותר והמהירה ביותר. חשוב לזכור שכאשר נוצרת בעיה בגג לא ניתן תמיד מיד לזהות את סימני הבעיה ורק בגלל שהגג לא דלף קודם לכן לא אומר שההתקנה של בעל המקצוע התבצעה בצורה הטובה ביותר. בעיות שנוצרו עקב התקנה לא טובה יכולים אפילו להופיע אחרי חמש שנים ויותר.
 
בדרך כלל תקלה בגג שנוצרה לאחר חמש עשרה שנים או יותר מההתקנה סיבתה היא לרוב בלאי בחומרים שמרכיבים את הגג.
על מנת שהמים ינוקזו בצורה הנכונה ויורחקו משטח הגגות רצוי מאוד להתקין מרזבים שירחיקו את המים בצורה הטובה ביותר וימנעו היווצרות של בעיות עתידיות.

846           847


רח' משק 55, נווה מבטח 79850  טל: 08-8570555  טלפקס: 08-8574084  נייד: 053-7415832  דוא"ל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

הצהרת נגישות

צור קשר